TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zbiórka dla Podopiecznych fundacji Na Tak!

Drodzy Rodzice i Opiekunowie

W styczniu Nasza Placówka (biorąca udział w Kampanii „9 miesięcy dobroczynności”) organizuje zbiórkę materiałów plastycznych dla Podopiecznych poznańskiego Stowarzyszenia „NA TAK!”. Materiały te posłużą do prowadzenia warsztatów artystycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych z niepełnosprawnościami intelektualnymi.

Rozpiska najpotrzebniejszych materiałów znajduje się w wejściu do przedszkola po lewej stronie. Tam też należy umieszczać dary na zbiórkę.

Z góry dziękujemy za Państwa wsparcie.

 

Dodatkowo bierzemy w związku z tym udział w konkursie indywidualnym – do wygrania książki ufundowane przez poznańskie wydawnictwo Zakamarki

💛Jurorką jest świetna Iwona Gałek – autorka bloga SMAkowita GAŁKOLANDIA

Pani Iwona ma rdzeniowy zanik mięśni i pięknie pisze o akceptacji różnic i niepełnosprawności.

 

Plakaty na konkurs należy wykonać dowolną techniką, muszą one nawiązywać swoją tematyką do tolerancji, akceptacji, przyjaźni bez barier. Plakaty najlepiej przekazywać Pani Aleksandrze Kołeckiej bądź Pani Annie Bartsch. Można również przekazać pracę za pośrednictwem wychowawcy grupy Dziecka. Należy pamiętać by pracę wyraźnie opisać imieniem i nazwiskiem dziecka.

 

ZBIÓRKA POTRWA DO 25.01.23

Zapraszamy gorąco

Warto czynić dobro 🤍