TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Komunikaty

Zapisy  na  dyżur  wakacyjny


uprzejmie przypominamy, że nasze przedszkole pełni dyżur wakacyjny w lipcu tj. w dniach
od 1 lipca br. do 30 lipca br.

W dniach od 1 sierpnia br. do 31 sierpnia br. przedszkole będzie nieczynne.

Na chwilę obecną nadal obowiązują procedury bezpieczeństwa w związku z COVID-19 oraz reżim sanitarny. Wytyczne Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Głównego Inspektora Sanitarnego wciąż określają zaostrzone zasady organizacji pracy przedszkoli. W związku
z powyższym biorąc pod uwagę przesłanki bezpieczeństwa z dyżuru mogą korzystać tylko dzieci z naszego przedszkola.

Proszę zgłaszać u nauczycielek termin i godziny pobytu dziecka w czasie dyżuru wakacyjnego, w dniach od 4 do 12 maja br.
Uprzejmie prosimy o racjonalne planowanie opieki wakacyjnej dla swoich dzieci (przemyślenie konieczności zapisu dziecka, aby uniknąć sytuacji w której dziecko zgłoszone nie uczęszcza na dyżur), ponieważ umożliwi to planowanie pracy placówki w okresie letnim.

Kamilla Dudzik – dyrektor przedszkola
Umowy dla dzieci już uczęszczających do przedszkola

Zgodnie z Regulaminem Rekrutacji naszego Przedszkola rozpoczynamy w pierwszej kolejności podpisywanie umów z rodzicami dzieci już uczęszczającymi do naszej placówki. Odbywać się to będzie w dniach od 19 kwietnia do 26 kwietnia

Nauczyciele przekażą Państwu dwa egzemplarze umowy, które proszę wypełnić, podpisać przez obydwoje rodziców i przekazać do przedszkola. Po podpisaniu umów przez Organ prowadzący, otrzymacie Państwo zwrotnie jeden egzemplarz umowy.

Jeżeli dziecko nie chodzi obecnie do przedszkola, to bardzo proszę Państwa o odbiór przygotowanej umowy z placówki i zwrot wypełnionych dokumentów do poniedziałku 26 kwietnia br.

Kamilla Dudzik – dyrektor przedszkola