TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

PROCEDURY BEZIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID-19 obowiązujące w Publicznym Przedszkolu Małe Talenty

ZMIANY  W  PROCEDURZE  BEZPIECZEŃSTWA  ZDROWOTNEGO  OD  09.05.2022 roku


Zarządzenie dyrektora przedszkola wprowadzające procedurę Bezpieczeństwa Zdrowotnego 05.05.2022r.


PROCEDURA BEZPIECZENSTWA ZDROWOTNEGO 05.05.2022


Załącznik do wewnętrznej procedury Bezpieczeństwa Zdrowotnego


Wytyczne zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego GIS dla przedszkoli 31.03.2022r.
Dokumentacja  do  wglądu:
Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w Publicznym Przedszkolu Małe Talenty
Poniższe pliki należy wydrukować i podpisać:
BARDZO  WAŻNE !!!
1.Ankieta dotycząca stanu zdrowia rodziny i dziecka
INFORMACJE   i    INSTRUKCJE

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, apelujemy o przestrzegania zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny.

Rekomendujemy unikanie uczestniczenia w imprezach masowych oraz zaniechania podróży, zwłaszcza do krajów o wysokim ryzyku zakażenia się koronawirusem.

Koronawirus jest podatny na rozpuszczalniki lipidów, co oznacza,
że dokładne, co najmniej 30 sekundowe mycie rąk wodą ze zwykłym mydłem lub detergentem, jest kluczowe, by ograniczyć rozprzestrzeniania się koronawirusa.

W przypadku gorszego samopoczucia, zwłaszcza gorączki i innych objawów grypopodobnych, zachęcamy do powstrzymania się od wychodzenia z domu i spotkań z innymi osobami.

Apelujemy o korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych źródeł informacji
o koronawirusie, które znajdziecie Państwo w serwisach instytucji publicznych, na stronach: www.gis.gov.pl, gov.pl/koronawirus i dzwoniąc pod numer bezpłatnej infolinii NFZ 800-190-590.

Prosimy o otoczenie szczególną opieką osób starszych i innych osób
o obniżonej odporności. W szczególności chodzi o pomoc w codziennych czynnościach, takich jak zakupy, zaopatrzenie w leki, załatwianie spraw urzędowych, a także po prostu rozmowę.

Służby sanitarne i opieka zdrowotna pracują całą dobę i dokładają wszelkich starań, żeby zapewnić bezpieczeństwo zdrowotne w Polsce.

Apelujemy o racjonalne i odpowiedzialne zachowanie oraz stosowanie się do rekomendacji służb sanitarnych i profesjonalistów medycznych.